Maak de broccoli schoon, verdeel de bovenkant in kleine roosjes en snijd de steel in dunne plakjes. Kook de spaghetti volgens de aanwijzingen op de verpakking. Kook de broccoli de laatste 7 min. mee. Giet het mengsel af.
Snijd ondertussen de kipfilet in plakjes. Meng ze in een diepe pan met de tomatensaus en breng de saus tegen de kook aan. Schep de spaghetti met de broccoli door de saus. Verdeel de spaghetti over 4 warme diepe borden. Schep de kaas er aan tafel naar smaak over.
Verdienen we dit jaar wat meer blije momenten? Sla aan het bakken en geniet van heerlijke, kleine gelukjes. Solo helpt je: doe snel mee met onze wedstrijd en win een KitchenAid keukenrobot t.w.v. € 529 of een van onze 5 bakpakketten.
Andere Solo-leden over dit recept (0)
Hoeveel sterren geef jij dit recept?