Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.
nagerecht

Kokos-pannenkoekentaart met banaan en chocoladesaus

Geef score

Has average rating

Total rating count

  • Kooktijd30 min
  • Porties4 porties
goedkoop
nagerecht
Belgisch
dessert
recipe image Kokos-pannenkoekentaart met banaan en chocoladesaus
  • 0.5 l kokosmelk
  • 4 eieren
  • 300 g bloem
  • 200 g geraspte kokos
  • Solo Vloeibaar
  • 4 bananen
  • 300 g zwarte chocolade
  1. Meng de kokosmelk met de eieren en de bloem. Meng alles goed en giet het mengsel door een zeef zodat er geen klonters meer inzitten. Meng er de geraspte kokos onder.
  2. Bak nu de pannenkoeken in een beetje Solo.
  3. Pel de bananen en snij ze in schijfjes. Beleg een afgekoelde pannenkoek met schijfjes banaan. Bedek deze pannenkoek met banaan met een andere pannenkoek, beleg die weer met banaan, dek af, enzovoort zodat je een heuse taart krijgt.
  4. Smelt de chocolade au bain-marie met 2 eetlepels Solo en overgiet de taart met de chocoladesaus.
  5. Laat de taart goed afkoelen in de koelkast vooraleer je hem serveert.
Maak deze taart idealiter een dagje op voorhand. Hoe langer hij in de koelkast staat, hoe steviger hij zal worden en dus makkelijker te snijden en serveren.

Wat voor score geef jij dit recept?

CloseButton

Log in om recepten te bewaren

Om recepten te kunnen bewaren moet u inloggen of als u nog geen account heef er een aanmaken.