Aflevering 7 - header overzicht
Jeroen De Pauw
Tilapiafilet met een sausje van Hoegaarden Citron, een puree van aardappelen, pastinaak en spinazie en een tomatensalsa
Aflevering 7 - Jeroen detail
Leeftijd: 30
Woonplaats: Tervuren
Beroep: Chef-kok

Gebruikersnaam: Jeroen De Pauw
Lid sinds: 03/06/08

Bekijk mijn receptenschriftje


Interview
Wat vond je van de jongste kandidaat?
Stephanie durfde echt risico's nemen. Zo combineert ze smaken op een manier die niet voor de hand ligt en ze kiest hierbij niet voor de gemakkelijkste weg... Ze vertrekt bijvoorbeeld vaak vanuit een ingrediëntenboek in plaats van een kookboek. Chapeau!

Ze koos ook voor sabayon.
Ja, een van de moeilijkste sauzen die er is. Tof dat zo’n jong meisje zich daaraan durft te wagen. En haar combinatie was verrassend, maar wel echt goed!

Tips voor haar?
Stephanie weet wat ze wil en zo komt ze tot hele verrassende, lekkere creaties. Blijf zo voortdoen, zou ik zeggen (lacht)!







Stephanie Wouters
Tilapiafilet met een compote van venkel, sabayon van tripel en graanmosterdpuree
Aflevering 7 - Stephanie detail
Leeftijd: 23
Woonplaats: Ekeren
Beroep: zelfstandige

Gebruikersnaam: stephaniewout
Lid sinds: 06/08/09

Bekijk mijn receptenschriftje


Interview
Stephanie, je hebt zeer nipt verloren. Niet te ontgoocheld?
Nee hoor, ik had me ingeschreven zonder verwachtingen. Ik wou meedoen voor de unieke ervaring. Ik was redelijk ontspannen en ik heb echt genoten van elk moment. Koken met een chef-kok als Jeroen was echt de max!

Heb je iets opgestoken van Jeroen?
Ja, toch wel, alhoewel ik eerlijkheidshalve moet zeggen dat ik zo geconcentreerd was op mijn eigen koken dat ik niet veel kon spieken aan de overkant (lacht). Maar ik steek mijn bewondering voor Jeroen niet onder stoelen of banken. Zijn passie en enthousiasme werken inspirerend.

Wat vond je van het gerecht dat hij tegenover het jouwe zette?
Ik vond het heel moeilijk om te vergelijken. Jeroens gerecht was redelijk complex, met veel ingrediënten. Mijn gerecht was eenvoudig en telde maar een paar basisingrediënten. Persoonlijk zou ik niet graag jurylid geweest zijn. Het leek me echt moeilijk om te beslissen! Ik heb in ieder geval vrede met het oordeel van de jury. Ik lig er niet wakker van. Integendeel, ik ben nog jong en ik zet zeker door! (lacht)







Commentaren  ( 0 )

pagina van 1